Peter Thomas Roth Şampuan Serisinde Ekstra İndirim | Portakalrengi.com

Herkese merhabalar.
Bugün Peter Thomas Roth markasından, markaya ait şampuan serisinden ve bu markayla ilgili güzel bir indirim haberinden bahsetmek istiyorum sizlere.

Peter Thomas Roth 1993 yılında kurulan köklü bir markadır. Marka, cilt ve saç bakımında  mineralin besleyici içeriğini temel yatıştırıcı olarak kullanıma sunmuştur. Günümüzün cilt bakım teknolojisini ve Macar mucizesini harmanlayarak inovatif bir yol izlemektedir.
Peter Thomas Roth ürünleri ciddi sorunlara karşı etkili çözümler üretme amacıyla formüle edilir.  Bu açıdan akneli ciltler ve anti-aging bakım üzerinde yoğunlaşmıştır. Akabinde yaşlanma karşıtı ürünler ve güneş koruyucularla hasarlı ciltlere özel ürün arayışına girmiştir.

PETER THOMAS ROTH ŞAMPUAN SERİSİ
Bütün olarak güzelliğin en önemli parçalarından biri saçlardır. Pürüzsüz bir ciltle beraber bakımlı, sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmak adına Peter Thomas Roth Şampuan Serisi size beklenenden fazlasını sunar. Bakımsız, yıpranmış saçlara yönelik olarak üretilen özel formülüyle saç derisine nüfuz eder ve köklerden itibaren saça canlılık katar.  Saç diplerinde oluşan kabuklanma, pullu görünümü yok eder ve kepeklerde gözle görülür bir azalma sağlar.  Her saç tip için farklı özelliklere sahip seride şampuanların yanında vücut bakım ürünleri de yer alır. Cildin yağ ve nem dengesini kontrol eden formülü sayesinde daha dayanıklı bir cilt yapısı oluşturur.


Peter Thomas Roth Şampuan serisinde yer alan şampuan ve vücut bakımı gibi diğer ürünler, kendi kullanım amaçları doğrultusunda maksimum fayda sağlar.
=>Mega Rich Şampuan: Her saç tipi için kullanımı idealdir. Çevresel koşullardan olumsuz etkilenen ve yıpranan saçların dayanıklılığını arttırır. Saçlarda kökten uca bir bakım sunarak uzun süreli bir temizlik ve parlaklık etkisi gösterir. Saçlardaki yağlanma ve kepeklenmeyi kontrol edilebilir bir boyuta getirmektedir.
=>Mega Rich Body Lotion: Zengin içeriği ve yüksek etkili yapısı sayesinde tahrişe meyilli cildin anında yatışmasını sağlar ve kuru cildi nemlendirerek yumuşamasını kolaylaştırır. Formülünde shea yağı, C ve E Vitaminleri gliserin ve provitamin B-5 içerdiği için cildin uzun vadede vücudunuza yumuşaklık, pürüzsüzlük ve nem kazandırır.

=>Mega Rich Conditioner: Formülü bir hayli zengindir. İçerisinde Biotin B-7 Complex, C ve E Vitaminleri ile ProVitamin B-5bulunur. Saçlarda uzun süreli koruma ve canlılık sağlar.  Sağlıklı ve parlak görünüm kazandırmakla beraber saçların kolayca şekil almasına da destektir.

=>Mega Rich Body Wash: Mikro küreciklerle beraber formüle edilen ve bu sayede güçlü bir nemlendirme özelliğine sahip üründür.  Banyo sonrasında düzenli kullanımla beraber cildin temiz, pürüzsüz ve yumuşak kalmasını sağlar.  Yatıştırıcı etkisi ile hassas ciltlerin kullanımına da uygundur.

NEDEN PETER THOMAS ROTH?
Roth felsefesi basit, etkili formülasyon ve şaşırtıcı sonuçlar üzerine kuruludur. Marka üst düzey çalışması ve konsantrasyonu sayesinde kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesi oluşturmaktadır. Peter Thomas Roth tüm cilt tipleri için doğru –ideal bakımı garantiler.  
Peter Thomas Roth Şampuan ve Peter Thomas Roth Şampuan markasının diğer ürünlerini portakalrengi.com adresinden detaylı olarak inceleyebilir, %20 indirimle olarak güvenle sipariş verebilirsiniz.
peter-thomas-roth-şampuan.jpg görüntüleniyor
Herkese sevgiler.
Özlemle Kelebeketkisi Blog

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Boyasız Saçlarda Renk Açma Mucizesi | Loreal Casting SunKiss Renk Açıcı Jel

Golden Rose Matte Lipstick Crayon Kalem Rujlar ( 8-13-14-21 )

Gratis'te Real Techniques Makyaj Fırçaları İndirimdeee :)