SYAFRODİT Blogger Buluşması'na Katıldım Beeen :)

Geçtiğimiz haftasonu 24 Kasım pazar günü, hem mesleki açıdan değer verdiğim bir gün yani öğretmenler günüydü hem de sosyal medyada beğenerek takip ettiğim blogger arkadaşlarımla tanışma fırsatı bulduğum harika bir gündü. Bu tür blogger etkinlikleriyle dolu postları hep imrenerek okurdum, çünkü ortak zevklere sahip insanların bir araya gelip sohbet etmeleri hele ki konu kozmetik, makyajsa tadından yenmeyen harika birşeye dönüştüğü için acaba ben de bir gün bu tür bir etkinliğe davet edilir miyim diye düşünürken, Yasemin Kokulu Bir Hayat ve Sen De İncel bloglarının sevgili sahibeleri Yasemin (Biricit) ve Sevinç'ten SYAfrodit etkinliğine davet maili aldım. Seve seve kabul ettim tabii ki..Etkinlik İstanbul'da ben Tekirdağ'dayım nasıl giderim nasıl olur bulabilir miyim filan derken her şey sorunsuz geçti :) 
20 güzellik bloggerı Bakırköy Dejavu Cafe & Bistro'da buluştuk. 
Her şey kusursuzca düşünülmüştü, etkinlik için haftalarca uğraşan Sevinç ve Yasemin'e çok çok teşekkürler hem emekleri için hem de bu cici insanları bir araya getirdikleri için.


beautybysyln blogunun güzel sahibesi Selin ve daha bir çok güzel insanla sohbet etme şansım oldu, instagramdan da sürekli irtibat halindeyiz zaten :)

Bu arada etkinliğimizin sponsorları da vardı tabii ki, bu kadar pakedi görünce gözlerimize inanamadık, birbirinden değerli firmalar hediyeleriyle bizleri mutlu ettiler. Ürünleri denemeye başladım bile, ilerleyen günlerde blog paylaşımlarım da sizlerle olucak ;)

İsimlerimize özel cupcakelerle By IVAN Pastanesi günün sürprizini gerçekleştirdi bizim için, hem görünüş olarak hem de lezzet olarak harikaydı..
Ayrıca etkinliğin sonunda Biricit'in blogunun 2.yaşını da kutladık hem de yine By IVAN pastanesinin hazırladığı harika bir pastayla..

Şimdi de sponsor firmalarımızın bizler için hazırladıkları hediyelere bakalım..
www.saatiniyarat.com kendi tasarladığımız saatleri 3 gün içinde yolladı adreslerimize.


ismimize özel hazırlatmış ürünlerini yalnız hepimize farklı isimler denk geldi, aslında böylesi daha iyi oldu, hatıra gibi.. bana da istanbul kazan ben kepçe blogunun sahibesi  Büşra'nınki denk geldi :)
Blogger dostu Turuncu KasaBir de Gözde'nin Masal Adası blogunun sahibesi Gözde'nin bizler için hazırladığı keçe tasarımlar var, bayıldık bu anahtarlığa hemen taktım zaten anahtarlığıma, teşekkürler Gözde ;)


www.mihera.com'un güzel sahibeleri de bizler için oradaydı, sitelerini tanıttılar, tasarım ürünlere ilgi duyanlar için harika bir site, göz atmayı unutmayın ;) 

Bakırköy basını da etkinliğimize ilgi gösterdi. Basında çıkan haberi okumak için tık tık :)
Bu etkiliğe katılmış olmaktan dolayı çok mutluyum. Davetleriyle beni onurlandıran Yasemin'e ve Sevinç'e tekrar teşekkür ediyorum..Başka etkinliklerde tekrar görüşmek üzere ;)

Özlemle Kelebeketkisi Blog
17 yorum

Bu blogdaki popüler yayınlar

Boyasız Saçlarda Renk Açma Mucizesi | Loreal Casting SunKiss Renk Açıcı Jel

Golden Rose Matte Lipstick Crayon Kalem Rujlar ( 8-13-14-21 )

Gratis'te Real Techniques Makyaj Fırçaları İndirimdeee :)